Únor v ZŠS I.

V únoru jsme rozvíjeli naše smysly při sluchových, zrakových a hmatových hrách v rámci pravidelné návštěvy snoezelenu. Poznávali jsme geometrické tvary a učili se orientovat v denním rozvrhu. Hodně jsme tvořili a vyrobili si masky a čepice na karneval. Ve výtvarné výchově jsme nakreslili obrázek k sv. Valentýnu a karnevalovou výzdobu v podobě klaunů. A pak přišel samotný karneval, který se nesl v duchu masopustu. Ve slavnostně vyzdobené tělocvičně jsme si zasportovali i zatancovali společně s kamarády z ostatních tříd. Zábava a radost nás provázely celým dnem.

Mgr. Pavla Bišková

tn_obrazek_19082.jpg